HAKKIMIZDA 
 

Toprak Medikal ve İnşaat Malzemeleri Reklamcılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. firmasına ait Alphanova Türkiye Distribütörü E-ticaret sitesi olarak yeni kurulmuş ancak tecrübeli kişilerden oluşmuş bir kuruluştur. Firmamızın kuruluşundaki amaç hayatı dolu dolu neşeli ve de kaliteli yaşamayı amaçlamış kişileri bir araya getirerek ticaretin de mutlu bir uğraş olduğunu ispatlamaktır. İnsan hayatının her evresinde hayata yönelik kazanımların kuruluşumuza aktarılması ve de bunun siz değerli müşterilerimize yansıtılması yegane amacımızdır.

 

 

Kuruluşumuzda size sunulacak her ne ürün olursa olsun A+ (en kaliteli ) olması kırmızı çizgimizdir. İnsan memnuniyeti her anlamda bizim için çok önemlidir. Bu bağlamda bütün satışa sunulacak ürünlerde siz değerli müşterilerimizin – iş ortaklarımızın- düşüncelerini de dikkate almamızı sağlamanız bizim için çok önemlidir.

 

Ürünlerimiz; doğal kökenli ve organik tarımdan elde edilerek üretilmektedir. İnsana verilen değer, doğaya karşı duyarlılığı da beraberinde getirir. Bu doğrultuda, ambalajlarımız, geri dönüşüm özelliğine de sahiptir. Ayrıca, vücudumuza zararlı olan paraben maddesi, ürün içeriğinde bulunmaz. Patentli ürünümüz olan Alphaprotect  maddesi, tüm bakterileri değil zararlı olan bakterileri temizleyerek bağışıklık sistemimize destek sağlar.