İLK ŞAMPUAN
ORGANİK VE VEGAN,
TAM ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR!

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ORGANİK ŞAMPUAN … #MONSHAMPOOINGSURMESURE ALPHANOVA DIY ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ŞAMPUAN, VEGAN saç bakımı ve BIO COSMOS sertifikalı bir dizi . Her kullanıcıya benzersiz bir deneyim sunar. Sen edebilirsiniz Formülünüzdeki organik şampuan özelleştirmek saçını ihtiyaçlarına göre. Optimum verimlilik ve eşsiz bir deneyim için organik aloe vera, sülfat içermeyen ve 7 konsantre spesifik aktif bileşen içeren 3 çok nazik şampuandan özel şampuanınızı oluşturun ! Saçınızın ihtiyaçları mevsime veya hava durumuna göre değişir ... yani formülünüzü değiştirin!

1- ORGANİK ŞAMPUANIZI SEÇİN Özel organik şampuanınızı oluşturmak için, elma, kiraz ve armut arasındaki kokunuzu seçerek başlayın. Şişeler bitkisel plastikten yapılmıştır. Karbon etkisi 0'dır. ALPHANOVA DIY şampuanları doğal etken maddelerle zenginleştirilmiştir; gibi aloe vera suyu besleyici ve organik nemlendirici; Saça esneklik sağlayan bir saç kremi olan Sodyum PCA (şeker); mukavemet ve hacim için hidrolize buğday proteini ve parlaklık için jojoba ester. Bu şampuanlar Organik ve Vegan sertifikalıdır . Peki hangi parfümü tercih edersin?

2 - DOĞAL VARLIKLARDAKİ KONSANTRELERİNİZİ EKLEYİN Organik şampuanınızı seçtikten sonra, ihtiyacınız olan aktif konsantreleri seçin. Herkesin saçlarına bağlı olarak farklı ihtiyaçları vardır, size en uygun formülü bulmak size kalmıştır. Organik şampuanınıza en fazla 2 tam doz (veya 4 yarım doz) ekleyebilirsiniz. Size yardımcı olmak için, yarım doz tüplerin yan tarafında işaretlenmiştir. Bu yüzden özel şampuanınızı oluşturmak size kalmış. 7 konsantre sertifikalı organik ve vegan aktif bileşen arasından seçim yapabilirsiniz: sarı saçlar, ince saçlar, kepek, saç dökülmesi, kuru saçlar, hasarlı saçlar, yağlı saçlar.

ORGANİK ŞAMPUANDA BİR YENİLİK İlk organik şampuan tamamen özelleştirilebilir. Saçınızın özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış formülü oluşturun. 4000'den fazla olası kombinasyon. ORGANİK, DOĞAL VE VEGAN ŞAMPUANLAR. Bu doğal aktif maddeler bakımından zengin şampuan aralığı organik sertifikalı ECOCERT tarafından ve tescil Vegan Vegan Society tarafından.

ÇEVREYE SAYGI Son olarak, karbon etkisi olmayan yeni geri dönüştürülebilir plastik plastik şişelerle çevreye saygı duyuyoruz!